Super Karcher Poznań – czyszczenie, pranie dywanów oraz wykładzin

Niemal w każdym domu czy też w mieszkaniu znajdują się meble tapicerowane, a oprócz tego wykładziny i dywany, niejednokrotnie będące pamiątką po przodkach, o które dbamy i do których czujemy sentyment. Nic zatem dziwnego, że każda plama czy też zabrudzenie na tego typu powierzchniach to powód do szybkiej reakcji. Warto pamiętać, że im plama jest starsza tym ciężej jest ją usunąć, a poza tym jest ona idealnym wręcz siedliskiem różnego rodzaju baterii, pleśni i roztoczy. 

Codzienne zagrożenia

Tapicerka meblowa, dywany i wykładziny każdego dnia narażone są na kontakt z mnóstwem czynników, które wywołują zabrudzenia. Czasem można je usunąć mniej inwazyjnymi metodami domowymi, ale niejednokrotnie jest to bardzo trudne albo wręcz niemożliwe. Poza tym samodzielne usuwanie plam z tego typu powierzchni może się zakończyć powstaniem brzydko wyglądających zacieków lub zniszczeniem danego fragmentu materiału obiciowego. To z kolei wiąże się z kosztami generowanymi przez zakup i założenie nowego obicia czy też wykładziny.

Profesjonalna usługa w cenie

Regularne dbanie o swoje meble i pranie wykładzin jest z pewnością bardzo dobrym nawykiem, który należy bezwzględnie pielęgnować. Jednakże najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która zawodowo zajmuje się tego typu pracami.

Fachowcy stosują najlepsze i sprawdzone maszyny Karcher oraz preparaty chemiczne, aby zapewnić wszystkim swoim klientom doskonałą i przyjazną środowisku usługę. Profesjonalne czyszczenie dywanu czy tapicerki pomaga powstrzymać alergie oraz zagrożenia płynące z obecności roztoczy oraz różnego rodzaju bakterii, które znajdują się na zabrudzonych powierzchniach mebli, wykładzin i dywanów. Na uporczywe zabrudzenia i plamy profesjonaliści stosują sprawdzone i wyselekcjonowane odplamiacze, które w połączeniu z ich bogatym doświadczeniem pozwalają usunąć wszelkie zanieczyszczenia.

Warto również pamiętać, że regularnie przeprowadzane pranie dywanu i wykładziny nie tylko odświeża ich wygląd, ale również znacząco wpływa na trwałość i higienę. Brud na dywanie czy na tapicerce ukochanego mebla to nie tylko widoczna gołym okiem plama na jego powierzchni, ale również ten obecny znacznie głębiej we włosiu i o wiele bardziej niebezpieczny dla zdrowia domowników. 

Szerokie spectrum działania

Samodzielne pranie i czyszczenie dywanu lub wykładziny wiąże się z długimi godzinami szorowania i płukania zabrudzonej powierzchni. Oprócz tego należy pamiętać, że dobrej jakości środki piorące są też stosunkowo drogie i mają ograniczony czas użycia. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy czyszczącej, która wyczyści dywany, tapicerkę meblową i samochodową, wykładzinę, materace, krzesła, fotele, pufy, sofy, kanapy, a nawet obicia schodów.  

Tapicerowane meble, dywany i wykładziny to jedne z najdroższych elementów wyposażenia w każdym domu. Warto o nie dbać tak, aby służyły w dobrym stanie przez wiele lat. Regularne profesjonalne czyszczenie pozwala nie tylko utrzymanie domu w czystości, ale również na długofalowe zaoszczędzenie pieniędzy.

SuperKarcher

Sprzątanie, czyszczenie dywanów, mycie okien, czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczenie dywanów Poznań.

Kontakt

Super Karcher Poznań
Przepiórcza 25a/3
Poznań, Wielkopolskie 60-162
tel. 663 763 601
kontakt@superkarcher.pl