Super Karcher Poznań – czyszczenie, pranie dywanów oraz wykładzin

Pranie ekstrakcyjne dywanu

Nie ulega wątpliwości, że dostępne na półkach sklepowych środki do usuwania plam i zanieczyszczeń bardzo rzadko są w stanie całkowicie usunąć plamy czy nieprzyjemne zapachy z tapicerki meblowej czy samochodowej, a także sierści zwierzęcej z dywanów lub z wykładziny. Do tego niezbędny jest profesjonalny sprzęt np. Karcher oraz specjalne odplamiacze i doświadczenie w tej dziedzinie. 

Domowe czyszczenie

Nie ulega wątpliwości, że do odpowiedniego usunięcia plam i zanieczyszczeń z dywanu czy z tapicerki obiciowej potrzebne są odpowiednie środki do prania oraz szereg specjalistycznych preparatów, które nie zawsze są łatwo dostępne, a przy tym najczęściej stosunkowo drogie. Do tego potrzebne są także różnego rodzaju szczotki oraz małe szczoteczki, a także bardzo zróżnicowane szmatki do podłogi i do mebli. Podsumowując, aby kupić te wszystkie środki oraz akcesoria trzeba wydać małą fortunę, a do tego należy doliczyć swój cenny czas na wyszukanie wszystkich niezbędnych przedmiotów i w efekcie ich użycie na zaplamionej powierzchni.

Oprócz tego brak profesjonalnej wiedzy dotyczącej usuwania plam może się skończyć zniszczeniem danego fragmentu powierzchni lub w najlepszym przypadku powstaniem brzydko wyglądającego i bardzo nieestetycznego zacieku. 

Profesjonalizm w cenie

Samodzielne czyszczenie dywanu lub pranie wykładzin wydaje się dobrym pomysłem dopóki nie przystąpimy do jego realizacji. W efekcie najlepszym rozwiązaniem jest zawsze skorzystanie z usług profesjonalnej frmy, która zajmuje się zawodowo usuwaniem plam z obić tapicerowanych w mieszkaniach i samochodach, z dywanów, wykładzin, schodów, foteli, puf, kanap i wielu innych przedmiotów codziennego użytku, które każdego dnia toczą nierówna walkę z domowymi zwierzętami, pisakami, jedzeniem, napojami i przede wszystkim z małymi dziećmi. 

Dla alergików i wrażliwców

Nie ulega wątpliwości, że w każdym dywanie czy w wykładzinie zawsze kryje się w dywanie kryje się mnóstwo piasku, kurzu, złuszczonego ludzkiego naskórka, sierści zwierząt oraz ludzkich włosów. Wszystkie te czynniki mogą powodować alergie zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Poza tym wszelkiego rodzaju plamy z jedzenie czy z napojów są wyśmienitym siedliskiem do rozwoju baterii, pleśni i różnego rodzaju chorobotwórczych roztoczy, które mogą być przyczyną bardzo groźnych schorzeń. 

W takich przypadkach profesjonalne czyszczenie dywanu, pranie wykładzin czy tapicerek zapewnia niemal higieniczną czystość powierzchni, a jednocześnie uwalnia przestrzeń domową od różnego rodzaju drobnoustrojów. Właśnie dlatego profesjonalne czyszczenie polecane jest szczególnie w mieszkaniach osób cierpiących na alergię, w dużych rodzinach z małymi dziećmi czy po prostu u osób, które cenią porządek i higieniczny tryb życia. 

Warto zatem pamiętać, że każdy dywan czy wykładzinę można utrzymać w prowizorycznej czystości przez zaledwie rok, maksymalnie dwa lata. Po tym okresie nawet zadbane i regularnie czyszczone domowymi środkami powierzchnie wymagają profesjonalnego sprzętu i wiedzy.

SuperKarcher

Sprzątanie, czyszczenie dywanów, mycie okien, czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczenie dywanów Poznań.

Kontakt

Super Karcher Poznań
Przepiórcza 25a/3
Poznań, Wielkopolskie 60-162
tel. 663 763 601
kontakt@superkarcher.pl