Super Karcher Poznań – czyszczenie, pranie dywanów oraz wykładzin

Pranie dywanów

Piękne dywany to prawdziwa ozdoba w naszych domach. Lubimy je nie tylko ze względu na ich efekt estetyczny, ale też praktyczny. Dywany sprawiają, że chodzenie po podłodze staje się przyjemniejsze, a każdy krok po nich jest pieszczotą dla gołych stóp. Niestety, z czasem powstają zabrudzenia, kurz przenika wgłąb włókien, stając się rajem dla roztoczy i innych chorobotwórczych bakterii. Jeśli w domu są zwierzęta ten stan zdecydowanie się potęguje i do kurzu dołącza niejednokrotnie niemiły zapach. 

Sposób na dywany

Kto prał dywany po "wpadce" czworonożnego pupila, doskonale wie, że o ile pozbycie się samej plamy nie jest trudne, to pozbycie się silnego zapachu niestety zazwyczaj się nie udaje. Nie oznacza to jednocześnie, że trzeba wyrzucić ulubiony dywan, lub pogodzić się z niemiłym stanem rzeczy. 

Profesjonalne czyszczenie dywanów to czynność, która przywróci im pierwotny blask i wyeliminuje to, co sprezentował nam nasz pies czy kot. Ekstrakcyjne metody prania dywanów są prawdziwym wybawieniem w każdej sytuacji. Proponowane przez specjalistów dysponujących specjalistycznymi urządzeniami i środkami wysokiej jakości, przynosi efekty o jakich nawet się nam nie śniło. 

Ekstrakcja, czyli co?

Ekstrakcyjne czyszczenie dywanów polega na wprowadzeniu do jego wnętrza specjalnego detergentu. Metoda natrysku pozwala na równomierne pokrycie czyszczonej powierzchni, a właściwe postępowanie w trakcie czynnosci sprawia, że płyn czyszczący może działać od najgłębiej położonych włókien. Drugiem krokiem jest odessanie brudu.

Mylnym jest przekonanie, że metodę można zastosować bez odpowiedniego urządzenia. Co prawda różnorodne reklamy telewizyjne pokazują wesołe pani domu, które rozpylają środek czyszczący wprost z butelki i rozierają go po powierzchni dywanu miotłą. To jednak nie to samo. Tylko profesjonalna maszyna tj. karcher  jest w stanie wyczyścić cały dywan, bez względu na splot czy długość włosia. 

Profesjonalnie, więc idealnie

Jednym z najlepszych sposobów jest pranie karcherem przeznaczonym do czyszczenia ekstrakcyjnego. Odpowiednia konstrukcja maszyny, łączy się z linią specjalistycznych kosmetyków, które nie tylko czyszczą, ale też eliminują i neutralizują nieprzyjemne zapachy. Co więcej, pranie karcherem jest bezpieczne nawet dla delikatnych włókien, stąd też tę metodę można wykorzystać niemalże na każdej powierzchni dywanowej.

Nasi pupile - psy i koty - nie muszą już być powodem wyzbycia się ulubionych dywanów. Ich psoty, czy przypadkowe zabrudzenia nie są już problemem nie do rozwiązania. Warto pamiętać, by pranie karcherem powierzyć specjalistycznej firmie sprzątającej. Jeśli decydujemy się na wypożyczenie maszyny i chcemy czyszczenie dywanów przeprowadzić we własnym zakresie, pamiętajmy, by sięgnąć po rekomendowane środki czyszczące. 

Zaletą tego rozwiązania jest to, że dywan po praniu nie wymaga wielogodzinnego suszenia. Maszyna zbiera wodę wraz z brudem, a więc możemy zapomnieć o starej metodzie - rozłożonych ręcznikach i nieustannym pocieraniu powierzchni.

SuperKarcher

Sprzątanie, czyszczenie dywanów, mycie okien, czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczenie dywanów Poznań.

Kontakt

Super Karcher Poznań
Przepiórcza 25a/3
Poznań, Wielkopolskie 60-162
tel. 663 763 601
kontakt@superkarcher.pl